დღეს, „ალიანს ჯგუფ კაპიტალსა“ და გერმანულ არქიტექტურულ კომპანია „ჯი–ეი–ნიკიშს“ (GA Niekisch) შორის ხელშეკრულებას მოეწერა ხელი. თანამშრომლობის ფარგლებში, საგურამოს საცხოვრებელი კომპლექსისთვის გერმანული არქიტექტურული ფირმა მოამზადებს საცხოვრებელი სახლის სამ განსხვავებულ 3D პროექტს და მშენებლობის გენერალურ გეგმას. გერმანული კომპანია შეირჩა გერმანული ხარისხისა და მომსახურების უზრუნველყოფის მიზნით.
„ალიანს ჯგუფ კაპიტალმა“ დაიწყო ახალი საცხოვრებელი კომპლექსის დეველოპმენტი საგურამოში. კომპლექსი მდებარეობს თბილისიდან 15 წუთის სავალ მანძილზე, არაგვის ნაპირთან, ეკოლოგიურად სუფთა და წყნარ ადგილზე და იდეალურია როგორც საცხოვრებლად, ასევე სააგარაკეთ. დაინტერესებულ პირს შეუძლია შეიძინოს 400-500 კვ. მ. ნაკვეთი 12,000 აშშ დოლარიდან. მყიდველს ნაკვეთში გადახდილ ღირებულებაში გადაეცემა გერმანული ფირმის მიერ მომზადებული პროექტი.
კომპლექსი უზრუნველყოფილი იქნება კომუნიკაციებით, დაცვით, მწვანე ნარგავებით, შიდა გზებით, საბავშვო სათამაშოებით აღჭურვილი მოედნითა და ყველა საჭირო ინფრასტრუქტურით.

Today, an agreement was signed between Alliance Group Capital and German architectural firm GA Niekish. Within the cooperation, German firm will design three different 3D projects for private houses for Saguramo residential complex and a general construction plan. German firm was selected for ensuring German quality and service.
Alliance Group Capital has started development of residential complex in Saguramo. The complex is located by Aragvi River in ecologically clean and quiet place, ideal for residential living as well as summerhouses, within 15-minutes drive from Tbilisi. Clients can purchase 400-500 sq. m private plot areas from 12,000 USD. The price includes the project prepared by German architectural firm.
The residential complex will be equipped with all necessary communications, security, green plants, internal roads, children playground and relevant infrastructure.